PAR A-GEO

A-GEO ir mērniecības uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus gan juridiskām, gan fiziskām personām visā Latvijas teritorijā, kā arī veic pasūtījumus ārpus Latvijas Republikas robežas.

Uzņēmums "A-GEO" ir dibināts 2011. gadā. Tā veiksmīgas attīstības pamatā ir komanda, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem ar daudzu gadu pieredzi savā jomā un ieguldījumiem jaunākajās tehnoloģijās.

Uzņēmums veic plašu pakalpojumu klāstu zemes ierīcības, ģeodēziskos un kadastrālās uzmērīšanas darbos. Attīstoties jaunākajām tehnoloģijām un veicot investīcijas tajās, uzņēmums piedāvā arī lāzerskenēšanu, jeb LiDAR punktu mākoni. Tas paver iespējas iegūt datus no mazāk pieejamām teritorijām, izveidojot precīzus apvidus modeļus. Šāda informācija noder tādās jomās kā mērniecība, mežu inventarizācija, plūdu analīze, krasta erozijas noteikšana, dzelzceļu, autoceļu un elektroapgādes līniju apsekošana, karjeru apsekošana.

A-GEO kopš 2019. gada ir Latvijas kartogrāfu un ģeodēzistu asociācijas valdes sastāvā. (http://lkga.lv/)

A-GEO 2020. gadā iestājās Latvijas Mērnieku biedrībā, lai veicinātu tālizpētes attīstību mērniecības nozarē.  (https://lmb.lv/)

A-GEO tirdzniecības pakalpojumi:

  • Mērniecības iekārtas un aprīkojums

  • Tālizpētes sensori un bezpilota gaisa kuģi

  • Datu apstrādes programmatūra

  • Datori un biroja tehnika

WhatsApp%20Image%202020-05-21%20at%2018.

2011

300+

1000+

19

Dibināšanas Gads

Pasūtījumu gadā

Nolidotu km gadā

Gadi mērniecības pieredzes

 

Tālizpētes tehnoloģijas A-GEO

Par A-GEO (LTV7)

InterGeo STONEX prezentācija

KLIENTI UN PARTNERI